PRISMA – Zakochasz się w tej aplikacji! Twórz prawdziwe obrazy ze zdjęć

prisma - obraz z zdjecia - aplikacja-apple-ios-android-store-google-apps

Lip 09, 2016

PRISMA – nowa aplikacja dostępna zarówno w App Storze, jak i Google Play namieszała ostatnio w świecie społeczności ludzi zakochanych w aplikacjach pokroju – Instagram, SnapChat. Pozwala ona w prosty sposób stworzyć na podstawie naszych zdjęć piękne obrazy. Do wyboru mamy kilkanaście filtrów!

PRISMA APP możemy pobrać na dwa największe systemy operacyjne naszych smartphonów – IOS i Android. Tutaj link do ściągnięcia aplikacji w APP STORE: https://itunes.apple.com/pl/app/prisma-art-filters-photo-effects/id1122649984?l=pl&mt=8prisma - obraz z zdjecia - aplikacja-apple-ios-android-store-google-apps

PRISMA APP – Jest dostępna za darmo, nic nie musimy płacić ani za pobranie, ani za korzystanie z aplikacji. W swojej darmowej wersji ( bo na razie taka tylko jest ) mamy do dyspozycji 34 filtry, które na podstawie różnych nurtów malarstwa (w naszej historii) stworzą z naszych zdjęć obrazy przypominające te, które malowali malarze w wybranym przez nas okresie. Aplikacja zapowiada się wspaniale, gdyż przy filtrach, jakie mamy dostępne w Instagramie te z PRISMY są dużo dokładniejsze i lepiej prezentujące się od tych dostępnych w instagramie czy konkurencyjnych płatnych aplikacjach. Dużą cechą wyróżniającą Prisme, jest automatyka użyta w procesie przerabiania fotografii na obraz. Wystarczy jeden guzik, a prosta sztuczna inteligencja (AI BOT) zrobi resztę za nas. Polecam z czystym sumieniem tą aplikacje, bo wiem, że w najbliższym czasie cały internet zacznie nią żyć. Nic tylko brać zdjęcia i przerabiać je na obrazy i wstawiać je na serwisy społecznościowe.

Author: Jaroslaw Kostrzewa

Growth Hacker Youtube'a i Facebook'a. Wieloletni pracownik wytwórni muzycznych i sieci partnerskich Youtube. Na Swoim koncie ma współpracę m.in z Hemp Gru, Molestą Ewenement, Arturem Szpilką, Majką Jeżowską, Trzecim Wymiarem, Chwytakiem i wieloma innymi znaczącymi twórcami i artystami w Polsce.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 399

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *