POKEMON GO MAP RADAR – Złap swojego wymarzonego Pokemona!

POKEMON-GO-MAPA-RADAR-MAP-POKE-MAPKI-POKEMON-GO-WARSZAWA-POLSKA-Charizard

Lip 19, 2016

Jeśli nie macie zmysłu łowcy i chodzicie bezskutecznie godzinami po mieście w poszukiwaniu waszych wymarzonych pokemonów to mam dla Was rozwiązanie!

Poke Radar for Pokemon Go to inicjatywa społeczna, która swoim użytkownikom daje możliwość oznaczania na mapie punktów występowania poszczególnych Pokemonów. Mamy do dyspozycji dosłownie cały świat. Sama Polska uzupełniona jest wyśmienicie we wszystkich większych miastach Polski. Dzięki Poke Radar dowiecie się gdzie w Warszawie kryje się m.in legendarny Charizard! Co by nie przedłużać zapraszam Was na oficjalną stronę Poke Radar for Pokemon Go. Życzę Wam powodzenia w znalezieniu waszych wymarzonych pokemonów!!!

POKEMON GO MAP RADAR

LINK: http://www.pokemonradargo.com/

POKEMON GO MAP RADAR – dostępny jest również w postaci appki na telefony z systemem IOS, możecie ją ściągnąć z appstore klikając w ten link:

https://itunes.apple.com/us/app/poke-radar-for-pokemon-go/id1133187993?mt=8

PRZYKŁADOWY ZRZUT MAPY WARSZAWY W POKEMON GO MAP RADAR

POKEMON-GO-MAPA-RADAR-MAP-POKE-MAPKI-POKEMON-GO-WARSZAWA-POLSKA-Charizard

Author: Jaroslaw Kostrzewa

Growth Hacker Youtube'a i Facebook'a. Wieloletni pracownik wytwórni muzycznych i sieci partnerskich Youtube. Na Swoim koncie ma współpracę m.in z Hemp Gru, Molestą Ewenement, Arturem Szpilką, Majką Jeżowską, Trzecim Wymiarem, Chwytakiem i wieloma innymi znaczącymi twórcami i artystami w Polsce.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 399

1 thought on “POKEMON GO MAP RADAR – Złap swojego wymarzonego Pokemona!”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *