Youtube Ochrona Praw

Maj 25, 2016

Youtube Ochrona Praw to podstawa działań w tym serwisie. Jeśli więc nic z tym jeszcze nie zrobiłeś, skradziono twój materiał na Youtube,a Ty nie wiesz co z tym zrobić, to powiem Ci, dobrze, że tutaj tMonetizationDuringDispute___Final_copy_1461924272rafiłeś! Od lat specjalizuje się w ochronie praw autorskich na Youtube. Jestem wstanie zapewnić ochronę praw na najwyższym poziomie. Specjalizuje się w szczególności w ochronie praw autorskich w muzyce. Jeśli nawiążemy współpracę jestem wstanie zdjąć każdy wskazany materiał na Youtube lub włączyć na tym skradzionym materiale monetyzacje tzn na tym na nim będą wyświetlały się Twoje reklamy. Posiadam dostęp do najlepszego programu ochrony treści w Youtube. Content ID na bieżąco przeszukuje Youtube w poszukiwaniu zgłoszonych w nim materiałów.

Na znalezionych kopiach wgranych materiałów możemy wykonać trzy materiały. Możemy dany materiał monitorować, monetyzować lub skasować. Jeśli zdecydujemy się na skasowanie danego materiału, autor danego kanału na którym widnieje kopia wskazanego materiału dostanie tzw Strike. Jeśli uzbiera 3 strike za 3 skopiowane materiały, jego kanał zostanie natychmiastowo i na zawsze skasowany. Jeśli więc masz problem z kradzieżą twoich zasobów, twórczości na Youtube daj mi o tym znać jak najszybciej! Wejdź do działu Kontakt i napisz do mnie! Gwarantuje, że sprawą zajmę się natychmiastowo!

Dzięki mnie – Zmonetyzujesz skradziony materiał lub go skasujesz, Zarobisz na użytych fragmentach swojego materiału w innych filmach, mixach lub przeróbkach wyświetlając tam swoje reklamy, dowiesz się tak na prawdę ile filmów na youtube posiada łącznie fragmentów twoich filmów.

Pracowałem przy ochronie praw autorskich w największej polskiej sieci partnerskiej Youtube – Epic Makers, w której byłem odpowiedzialny za ochronę praw autorskich muzycznych twórców będących w tej sieci. Do tej pory chronię na stałe prawa autorskie m.in Pelsona i Dudka P56

Nie zwlekaj i napisz do mnie jak najszybciej!